Skip to main content

  32 775 99 00      biuro@lasertec.pl

  • Technologie laserowe

    Audyt technologiczny

Wiemy jak tworzyć
technologię

Zespół LaserTec specjalizuje się w badaniach, opracowywaniu i wdrażaniu technologii laserowych do procesów przemysłowych. Innowacyjne technologie laserowego: spawania, hartowania, napawania, spawania laserowego i cięcia 3D pozwalają na optymalizację procesu produkcyjnego oraz tworzenie niestandardowych i powtarzalnych rozwiązań w procesach wytwarzania bądź regeneracji.

Najwyższą jakość produktów i usług przez nas świadczonych, zapewniają wykorzystywane innowacyjne narzędzia i możliwości technologiczne oraz automatyczne i zintegrowane systemy produkcyjne. W nowoczesnym przemyśle, pozwala to osiągnąć wysoką dokładność oraz krótki czas produkcji.

Centrum Technologii Laserowych LaserTec S.A. posiada doskonale wyposażone zaplecze techniczne, umożliwiające prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w obszarze technologii laserowych, doborze technologii i parametrów procesowych dostosowanych do potrzeb klientów oraz świadczenie usług w obszarze profilu działalności. Świadczymy usługi w zakresie laserowej obróbki elementów metalowych (oraz w ich połączeniu z tworzywem sztucznym) w skali makro i mikro.

Posiadamy własne laboratorium metalograficzne oraz współpracujemy z wieloma  prestiżowymi jednostkami naukowymi i technicznymi. Dzięki połączeniu aparatury do badania wiązki laserowej i zaplecza BR z wiedzą i kompetencjami naszej kadry inżynierskiej, wykrywamy problemy, potencjał i możliwości współczesnego przemysłu, opracowujemy rozwiązania technologiczne „szyte na miarę” naszych klientów i partnerów biznesowych.

Poprzez wysokie kwalifikacje, doświadczenie i nieustanny rozwój naszych inżynierów i specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjną jakość wykonywanych prac, przejrzyste warunki współpracy oraz efektywne techniki w dziedzinie automatyzacji, robotyzacji i szeroko pojętych technologiach laserowych.

Nasze możliwości techniczne i technologiczne ciągle ewoluują i wzrastają z dnia na dzień. Zalety wdrożonych technologii laserowych do procesów przemysłowych są niezaprzeczalne i przynoszą wymierne korzyści dla przedsiębiorstw. Dowodzą temu nasze realizacje, które są potwierdzone licznymi referencjami.

Skontaktuj się z nami!