Magazyny Energii LT PowerBox

Doskonale wiemy jak ważna jest stabilność w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Stworzyliśmy Magazyny Energii LT PowerBox, aby uchronić Twój biznes przed zakłóceniami pracy spowodowanymi przerwą w dostawie energii. LT PowerBox to także gwarancja dostępności energii w Twoim domu.

Elastyczność w konfigurowaniu i rozbudowie magazynów energii LT PowerBox dostarcza Ci nowe możliwości w gromadzeniu i zarządzaniu energią, jeszcze więcej szans rozwoju oraz większą niezależność od dostawcy prądu.

Chcesz magazynować prąd w swoim domu, a może poszukujesz rozbudowanego systemu dla przemysłu lub farm fotowoltaicznych? Przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Magazyny Energii LT PowerBox stworzyliśmy wykorzystując wydajne ogniwa litowo-jonowe. Dzięki precyzyjnemu połączeniu laserowemu i Systemu Zarządzania Baterią uzyskaliśmy ponadprzeciętną żywotność - aż do 20 lat pracy!

LT Power Box – 10, 26, 66, 124, 265 kWh

Poznaj system magazynowania energii LT PowerBox i odkryj jego możliwości

 • Magazyny energii zaprojektowane w technologii Li-ion składają się z modułów bateryjnych i systemu BMS.

 • Moduły bateryjne skonstruowane z ogniw Li-ion NCM charakteryzują się wysoką gęstością energii, tym samym gwarantując stabilne parametry techniczne.

 • Żywotność do 6000 cykli, co odpowiada 20 latom pracy w standardowych warunkach.

 • Połączenia laserowe wykonywane w LaserTec umożliwiają osiągnięcie 2-3 krotnie niższej oporności elektrycznej połączonych terminali.
 • System Zarządzania Baterią (BMS) zapewnia poprawność i bezpieczeństwo pracy każdego modułu i całego magazynu energii.

Ładowanie / rozładowywanie do sieci według harmonogramu

Oszczędność energii poprzez ładowanie w taryfie tańszej, a rozładowywanie - w droższej.

Zasilanie awaryjne w przypadku zaniku napięcia w sieci

Zapobieganie przerwom w dostawie prądu oraz wahaniom napięcia w instalacji.

Ograniczenie mocy połączenia do ustawionej wartości

Magazyn energii może ładować się, gdy zmierzona moc na przyłączu jest mniejsza niż ustawiona oraz rozładowywać się, gdy jest większa.

Zagospodarowanie nadwyżek energii z OZE

Gdy wystąpią nadwyżki produkcji z OZE, magazyn energii jest ładowany. Dzięki temu energia nie jest eksportowana do sieci oraz osiągane są oszczędności.

Baterie trakcyjne

Baterie trakcyjne do pojazdów elektrycznych produkowane przez LaserTec to nowoczesne połączenie mocy i bezpieczeństwa użytkowania. Na każdym kroku projektowania rozwiązań bateryjnych, czuwaliśmy na tym, aby były wydajnym i uniwersalnym źródłem energii. Tworząc nasze baterie przenieśliśmy na projekt wszelkie wymagania ich przyszłych użytkowników upewniając się, że sprostają ich oczekiwaniom.

Konfiguracja baterii Li-ion do pojazdów elektrycznych

 • Napięcie nominalne: 51.5  VDC

 • Pojemność baterii: 10.3 kWh
 • Maksymalny prąd rozładowania (chwilowy) : 600 A (5s)
 • Maksymalny prąd rozładowania ciągły: 400 A
 • Maksymalny prąd ładowania: 200 A

 • Trwałość: do 6000 cykli ładowania 

 • Waga baterii: 75 kg