OFERTA

Audyt technologiczny

Oferta >> Usługi >> Audyt technologiczny

Lasertec Sp. z o.o. świadczy usługę audytu technologicznego, który dostarcza informacji w zakresie zaplecza technicznego i potencjału technologicznego przedsiębiorstwa. 

Nad audytem pracuje interdyscyplinarny zespół doświadczonych inżynierów, którzy sparametryzują wiele kluczowych elementów, mających wpływ na wydajność i jakość procesów oraz wskażą przestrzeń wymagającą poprawy.  

W ramach audytu technologicznego nasi eksperci przeprowadzą ocenę potrzeb technologicznych w zakresie procesów laserowych oraz określą możliwości i wykorzystanie technologii w dalszym jej rozwoju.

Ekspertyzy prowadzone przez nas, identyfikują potencjał firmy w obszarze technologii laserowych i wskazują jakie są jej potrzeby, często nie widoczne „od wewnątrz”. Poprzez pełen obiektywizm oparty o wieloletnie doświadczenie i kompetencje doradczo  - wdrożeniowe, wskażemy możliwości kierunków rozwoju w zakresie innowacji technologicznej. 

Zapewniamy profesjonalne wsparcie związane z bogatą praktyką badawczo – rozwojową i wdrażaniem technologii laserowych do przemysłu. Oferujemy również usługi doradztwa w zakresie działalności naszej firmy.

W celu zainteresowania warunkami realizacji niniejszego audytu w Waszej firmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 603 093 009.

Czy możemy Państwu w czymś jeszcze pomóc ?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.