Oferty pracy

O firmie

LaserTec Sp. z o.o.  to prężnie działająca i rozwijająca się spółka w zakresie opracowywania i wdrażania do przemysłu innowacyjnych technologii laserowego spawania, hartowania, napawania i cięcia.

Nasza specjalizacja to integracja laserów wysokiej mocy w systemach produkcyjnych, sprzedaż gotowych stanowisk do zrobotyzowanych procesów laserowego cięcia i spawania, jak również wykonawstwo oraz regeneracja części maszyn i urządzeń oraz narzędzi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii deponowania i hartowania laserowego.

Naszą kadrę stanowi młody zespół składający się m.in. z wykwalifikowanych inżynierów w obszarze spawalnictwa, inżynierii materiałowej, obróbki cieplnej, robotyzacji, a także specjaliści sprzedaży i marketingu.

W związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do współpracy osoby do Działu Handlowego na stanowisko:

Stanowisko

Specjalista ds. sprzedażowo-handlowych / Inżynier sprzedaży

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie procesów zakupu i sprzedaży w szczególności:

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert i ich przetwarzanie
  • przyjmowanie zamówień i ich weryfikacja
  • przygotowywanie i monitorowanie zamówień
  • negocjowanie warunków handlowych zakupu i sprzedaży materiałów i usług
  • utrzymywanie kontaktów oraz doskonalenie relacji z dostawcami oraz klientami Firmy
  • analizowanie warunków umownych
  • raportowanie
  • monitoring terminów dostaw i płatności
  • organizacja transportu (przewozy krajowe, wewnątrzwspólnotowe)
  • tworzenie, zarządzanie oraz archiwizacja dokumentacji handlowej

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności i dynamizmu w działaniu
  • determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów i wysokiej motywacji do pracy
  • umiejętności organizowania własnej pracy
  • samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • kreatywności
  • mile widziane roczne doświadczenie w dziale zakupów i sprzedaży w branży automotive/produkcyjnej/spawalniczej/obróbki mechanicznej lub pokrewnych
  • mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obróbki mechanicznej/procesów spawania/procesów obróbki cieplnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na dogodnych warunkach (umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę w ustalonym wymiarze czasowym)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od stopnia realizacji celów
  • narzędzia potrzebne do pracy - laptop, telefon
  • zdobycie doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania kariery w obrębie naszej firmy

Kontakt

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LaserTec Sp. z o.o.  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.).

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt