+48 609 810 115      biuro@lasertec.pl

  • Career

LaserTec S.A. is a dynamically working and growing company in the field of development and implementation of innovative laser welding, hardening, cladding and cutting technologies for the industry.

Our expertise lies in the integration of high-power lasers into production systems, the sale of complete stations for robotized laser cutting and welding processes, and the production and regeneration of machine and system parts and tools using modern laser cladding and hardening technologies.

Our team consists of a young team of qualified engineers from the fields of welding, metallurgy, heat treatment, robotization as well as sales and marketing specialists.

Due to the development of the company, we are looking for an employee to strengthen our team for the position of:

Koordynator ds. projektów

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Koordynacja projektów zgodnie z wewnętrzną metodologią zarządzania projektami funkcjonującą w organizacji, jak również stosowaną i wymaganą przez klienta

• Przygotowanie dokumentacji projektowej tworzenie korespondencji handlowej, ofert, kalkulacji, zapytań ofertowych itp.

• stały kontakt z klientem

• planowanie i realizacja zadań sprzedażowych

• współpraca z klientami, dostawcami i podwykonawcami w zakresie realizacji projektów

• prace biurowe związane z prowadzeniem rejestrów sprzedaży, zestawień, rozliczeń

• Opracowywanie wymagań produktowych i projektowych

• efektywna współpraca z działem technicznym, produkcji, marketingu

NASZE WYMAGANIA

• wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

• dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

• determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy

• umiejętność organizowania własnej pracy

• samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

• zdolność szybkiego uczenia się

• kreatywność

• pro-aktywność

• dyspozycyjność

• mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta i sprzedaży

• mile widziana znajomość branży OZE i/lub magazynowania energii

• wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i dynamizm w działaniu

• prawo jazdy kat. B.

• Zainteresowanie nowymi technologiami OFERUJEMY

• możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie technologiczno-produkcyjnej oferującej produkty na dynamicznie rosnący rynek magazynowania energii,

• możliwość osiągania bardzo atrakcyjnych zarobków,

• elastyczny czas pracy,

• wsparcie oraz współpracę z działem technicznym, • stały rozwój i szkolenia,

• niezbędne narzędzia,

• możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, ubezpieczenia zdrowotnego,

• możliwą współpracę na zasadach samozatrudnienia, jak i umowy o pracę,

• w przypadku znajomości języków obcych możliwość obsługi i działania na rynkach zagranicznych.

• przyjazną atmosferę.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LaserTec S.A. w restrukturyzacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Elektryk Przemysłowy

Zakres obowiązków:

·        projektowanie, tworzenie, montowanie i konserwowanie instalacji elektrycznych

·        naprawa maszyn i urządzeń pod kątem elektryki

·        prace elektro-instalacyjne na obiektach przemysłowych

·        wykonywanie pomiarów elektrycznych

·        prefabrykacja i projektowania szaf rozdzielczych

·        prace związane z automatyką przemysłową

·        serwisy i konserwacje urządzeń energetycznych

·        prace specjalistyczne o profilu energetycznym

Wymagania:

·        wykształcenie kierunkowe, preferowane średnie lub wyższe techniczne

·        znajomość tematyki elektryki, sterowania, automatyki przemysłowej

·        umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

·        mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

·        uczciwość, sumienność, dyspozycyjność

·        umiejętność samodzielnej pracy

·        chęć rozwoju zawodowego,

·        dyspozycyjność

·        prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie technologiczno-produkcyjnej oferującej produkty na dynamicznie rosnący rynek magazynowania energii,

·        możliwość osiągania bardzo atrakcyjnych zarobków,

·        elastyczny czas pracy,

·        wsparcie oraz współpracę z działem technicznym,

·        stały rozwój i szkolenia,

·        niezbędne narzędzia,

·        możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, ubezpieczenia zdrowotnego,

·        możliwą współpracę na zasadach samozatrudnienia, jak i umowy o pracę,

·        przyjazną atmosferę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LaserTec S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

Pracownik działu handlowego

wój zakres obowiązków

·        sprzedaż magazynów energii,

·        pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,

·        budowanie bazy klientów,

·        kompleksowa obsługa klienta w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzanie ofert przy wsparciu wyspecjalizowanych służb,

·        stała współpraca z Działem Sprzedaży w procesie ofertowania i prowadzenia dokumentacji handlowej,

·        efektywna współpraca z działem technicznym, produkcji, marketingu.

Nasze wymagania

·        wykształcenie min. średnie,

·        kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,

·        nastawienie na realizację celów i wynik,

·        znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

·        komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·        wysoka kultura osobista,

·        dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i wydajność pracy,

·        uczciwość, sumienność, punktualność i staranność,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        prawo jazdy kat. B.

Mile widziane atuty:

·        wykształcenie o kierunku energetycznym lub pokrewnym lub zmysł techniczny,

·        dobra orientacja w zagadnieniach energetycznych,

·        kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży OZE,

·        znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

·        możliwość osiągania bardzo atrakcyjnych zarobków – wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami i promujące aktywność,

·        w przypadku znajomości języków obcych możliwość obsługi i działania na rynkach zagranicznych,