Welcome to LaserTec website

the company specializing in laser hardening, welding and hybrid welding.

LaserTec sp. z o.o. has been actively operating and developing since 1998. We specialize in integrating high power lasers in production systems, as well as in automation and mechanization of production processes.

In June 2013 we opened the Laser Technology Centre in Tychy – our company’s branch dedicated to laser technologies, where we render the following services:

 • Laser hardening
 • Laser welding
 • Laser hybrid welding

and other services including selection of technologies of the above processes.

We are looking forward to doing business with you!

Read more...

News

Przestój produkcyjny

Przestój produkcyjny

Szanowni Partnerzy, Informujemy, że okres od 01.08.2016 do 19.08.2016 w firmie LaserTec jest okresem przestoju produkcyjnego. W tym terminie firma będzie zamknięta. W związku z powyższym oferty na złożone przez Państwa zapytania będą składane dopiero po tym okresie, a terminy realizacji zamówień mogą ulec wydłużeniu.  Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy. LaserTec przestój produkcyjny […]

Read more...
Targi ITM w Poznaniu

Targi ITM w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach ITM Polska Innowacje, Technologie, Maszyny w Poznaniu. Targi odbędą się w dniach 7-10 czerwca 2016 r. w Międzynarodowych Targach Poznańskichprzy ulicy Głogowskiej 14. Znajdą nas Państwo w hali nr 5 na stoisku nr 91, jako współwystawcę z Fanuc Polska.

Read more...
Kolejne targi STOM-LASER za nami!             Medal dla LaserTec!

Kolejne targi STOM-LASER za nami! Medal dla LaserTec!

W dniach 9-11 marca 2016r. odbyły się III Targi Laserów i Technologii Laserowych w Kielcach. W związku z tym wydarzeniem zorganizowany został konkurs na najlepsze wyroby prezentowane podczas Targów. Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że firma LaserTec została nagrodzona Medalem za zrobotyzowane stanowisko do procesów laserowych. Zrobotyzowane stanowisko do procesów laserowych to kompleksowe rozwiązanie dla […]

Read more...